Dieta odchudzająca i ćwiczenia dla 12-latki

Mam na imie Julia .Mam 12 lat. waze 53 kg. i 158 cm. Teraz gdy sa wakacje moje jedzenie wyglada tak: ok.10 jem np.2 parôwki z chlebem wieloziarnistym lub bulka i z dodatkiem ogórka ok.godziny 12-15 jem np.serek homogenizowany , jablko, mandarynke, o 15 obiad np.jakas zupa, ziemniaki z z lyzki i jeden kotlet i pomidorki. ,lub rosól .kolacja to zwykla kanapka z szynka i salata. Przewaznie tak jem codziennie .Jak moglabym szchudnac jakies 5 kg.w tydzien lub wiecej?

Witam, utrata 5 kg w ciągu tygodnia nie będzie możliwa. Musisz wiedzieć, że właściwa dieta i regularna aktywność fizyczna przyspieszą metabolizm, a tym samym pomogą spalić tkankę tłuszczową. Pamiętaj jednak o tym, że tłuszcz zaczyna się spalać w naszym organizmie nie od razu od przejścia na dietę i rozpoczęcia aktywności fizycznej, ale po około 10 dniach od wprowadzenia tych zmian. Racjonalna utrata masy ciała to 0,5 – 1 kg w ciągu tygodnia. Pozdrawiam.