Dieta przy chorym żołądku i kamicy nerkowej

Witam. Aktualnie choruje na żołądek: nadzerki,afty krwotoczne,Helic Pylori. Do tego przepuklina rozworu przełykowego. Ciężko znosze kurację antybiotykową. Do tego kamica nerkowa prakt od urodzenia. Mam zapytanie na temat diety. Chciałem korzystając z okazji trochę oczyścić swój organizm z toksyn. Różnie to bywało z tym jedzeniem a dieta jak się przypomniało. Czy mógły ktoś profesjonalnie mnie nakierować. W internecie to każdy róznie pisze i sumie nie wiem czego mam się trzymać. Dziękuje

Polecałabym zbadać się na obecność grzybów i innych patogenów, udać się do dobrego specjalisty, który w oparciu o naturalne metody wspomagania leczenia zaordynuje kurację oczyszczającą , a następnie odbudowująca i przygotuje panu spersonalizowaną dietę

Witam, do konsultacji należy się rzetelnie przygotować, zaczynając od prowadzenie dzienniczka żywieniowego, tak, by dietetyk poznał sposób żywienia. W oparciu o między innymi te dane, możliwe jest ułożenie indywidualnych zaleceń żywieniowych.
Pozdrawiam
www.dietoterapia.waw.pl