Dieta wspomagająca ujędrnianie skóry

Witam .. chcialam zapytac jakie produkty jesc aby ujędrnic zwiątczałą skóre lub poprawic jej wygląd jakie owoce warzywa by poprawic jej ogolny stan czy mozna zmniejszyc widocznosc rostępow jedząc jakies produkty prosze o konkretną odpowiedz dodam ze karmie piersia 10 miesieczna corke .. więc nie preferuje stosowanie kosmetykow

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie

Na ogólny stan skóry i dłuższe zachowanie młodości zdrowa dieta działa bardzo dobrze. Natomiast nie może ona zmniejszyć widoczności rozstępów. Tu pomogą jedynie kosmetyki lub zabiegi. Jeśli chodzi o zwiotczałą skórę, tu może pomóc aktywność fizyczna i również zabiegi.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
http://dietcoaching.pl/diet-coaching/