Dlaczego czuję się senna, zmęczona i szybko tyję?

Dzień dobry Mam 22 lata od jakiś 2 miesiący mam kilka objawów które dalej mi towarzysz, np. Czuję się non stop zmęczona i senna, często chodzę do łazienki i szybko przytylam. Nie zmieniłam trybu życia A wcześniej takich objawów nie miałam. Przez ponad miesiąc jadłam słodycze codziennie bo czułam się źle A od pewnego czasu z dnia na dzień prZestałam słodzik kawę i herbatę ( co w życiu wcześniej bym nie zrobiła) i prZestałam jeść słodycze.

Witam serdecznie,

opisane objawy mogą mieć związek z wieloma schrzeniami między innymi niedoczynność tarczycy, cukrzyca....
Bardzo proszę wykonać badania - podstawowa morfologia, badania tarczycy - FSH, FT3 i FT4 oraz cukier.
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk