Dlaczego czuję się taka wykluczona z życia?

Witam , jak poradzić sobie z chorobą? Mam 23 lata, w wieku 17 lat wszystko się zaczęło, zaburzenia hormonalne i później diagnoza gruczolak przysadki. 3 lata temu po zrobieniu rezonansu okazało się, że guza już nie ma. Teraz znów mam nawrót choroby i guz znowu się pojawił. Czuje się w tym wszystkim bardzo samotna i wykluczona z życia, bo nie wierzę, że zasługuje na coś dobrego . Mimo choroby w tak młodym wieku, częstych wizyt u lekarza chciałabym normalnie żyć i się rozwijać. Jak sobie pomóc?

Witam, zachęcam Panią do podjęcia Psychoterapii, dostanie Pani wsparcie, terapeuta Panią wysłucha i pomoże, porozmawia, nawrót choroby może powodować odczucie samotności i wykluczenia, tym bardziej nie powinna Pani zostawać sama z własnymi myślami, zasługuje Pani na dobre życie, mimo choroby można normalnie żyć, jest to możliwe, gorąco zachęcam i Pozdrawiam serdecznie