Dlaczego dziecko nie chce spać we własnym łóżku?

Witam.Mój 4 letni synek nie chcę spać we własnym łóżku, co noc przychodzi do naszego, co robić

Witam serdecznie. Prawdopodobnie przyczyną takiego zachowania jest przyzwyczajenie się synka do spania z Państwem jako maluch. Czuje się on wtedy bezpieczny, czując obecność rodziców lub matki jest mu łatwiej zasnąć.