Dlaczego dziewczyna ma wątpliwości dotyczące związku?

Witam, od pewnego czasu moja dziewczyna ma wątpliwości np. nie wie, czy mnie kocha. Chociaż mówiła, że jak się widzimy to zapomina o tym, jak mnie przytuli to aż jej się ciepło robi na sercu, a jak muszę już iść to nie chce mnie puścić do domu. Teraz podjęliśmy decyzję o 2tyg przerwie, chociaż od 2tyg mamy słaby kontakt, więc nie wiem co mam robić. Jesteśmy ze sobą pół roku, mam 21 lat, ona 18 i to jest nasz pierwszy tak długi związek. Jestem pierwszym chłopakiem, którego tak naprawdę pokochała.

Być może dziewczyna ma wątpliwości, ponieważ stanęliscie przed etapem większego i silniejszego zaangażowania? A biorąc pod uwagę, że jest to wasz pierwszy poważny związek, to pojawia się u niej wiele pytań i wątpliwości. Myślę, że warto porozmawiać na ich temat. Pozdrawiam

Szanowny Panie,

proszę pamiętać, że miłość nie może być obowiązkiem. W rzeczywistości jest ona głęboką przyjaźnią. Proszę dać partnerce trochę czasu, a następnie porozmawiać z nią o wszystkim. Rozmowa jest strategią, która najsilniej ze wszystkich łączy się ze skutecznym rozwiązywaniem problemów.

Życzę aby Wam się udało!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA, COACH
www.nagrodzkacoaching.pl