Dlaczego ginekolog nie zrobił USG ciąży?

dzień dobry 2 maja urodziłam dziecko chodziłam państwowo do lekarza robił mi regularnie usg potem skerował mnie na szpital z powodu dru moczowych bo miałam bakterie i 18marca w szpitalu zrobiono mi usg a od 18 marca do 2 maja to muj lekarz nie robił mi usg dlaczego? w szpitalu 2 maja nawet mi nie zrobiono usg tylko ktg dlaczego lekarz i w szpital nie robił usg a dziecko było opkręcone pępowino i nie oddychało ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości co do prawidłowości postępowania lekarza prowadzącego, proszę z nim porozmawiać i wyjaśnić problem.