Dlaczego guzy na wątrobie się powiększają?

Pomocy! moj tata (55lat) 2 lata temu przeszedl radioterapię i operacje wyciecia guza na jelicie grubym. Po operacji wycięto również przerzut na wątrobie. Jakis czas bylo dobrze tata przez cały ten czas tata przyjmował chemioterapie ale nie przyniosla ona zadnych skutków. NFZ zakonczylo leczenie zaproponowano lek LONSURF chociaz i on nie pomógł. Na radioembolizację sie nie kwalifikuje ponieważ jeden z kanałów przy tętniczych jest zwęzony. Dzis odebralismy TK guzy na watrobie sie zwiekszyly 75x65mm pojawily sie rowniez drobne 2mm guzki na prawym placie pluca i zmiana ogniskowa w prawym nadnerczu 24x16mm. Co możemy jeszcze zrobic tata się nie poddaje!

Konwencjonalna terapia okazuje się nieskuteczna. Proszę być pod stałą opieką lekarza prowadzącego onkologa.