Dlaczego mam problem z miesiączką?

Mam problem Z brakiem okresu zawsze był reguralny na początku miesiąca koło 1 a teraz jest już 8 stycznia A co nadal nie ma mój cykl trwa 35 dni Wczoraj robiłam test wyszedł negatywny miałam objawy okresu pobolewanie podbrzusza smaki na słodkie bóle nóg brak wydzieliny nie miałam objawów świadczących o ciazy prócz braku krwawienia ani nie poczułam krwawienia które świadczyło by o zagnieżdzeniu się zarodka . Przed okresem przerz jakiś meczyl mnie straszne świat I swędzenie narzędzow intymnych czasem od nie do wytrzymania . Do dnia dzisiejszego nadal pobolewa mnie podbrzusze I lekko bolą piersi proszę o pomoc co może mi być

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

skoro odczuwała Pani silny świąd narządów intymnych, to najprawdopodobniej wystąpił on na skutek infekcji intymnej. Być może ma to również związek z brakiem menstruacji.

Zachęcamy Panią do wizyty u ginekologa, który po zbadaniu Pani będzie mógł powiedzieć coś więcej i zaleci dalsze postępowanie. Negatywny test ciążowy świadczy o tym, że najprawdopodobniej nie jest Pani w ciąży. Dla pewności można jeszcze oznaczyć poziom gonadotropiny kosmówkowej we krwi.

Podobne pytania wraz z udzielonymi na nie odpowiedziami umieszczamy pod poniższymi linkami:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/brak-okresu-i-swedzenie-okolic-intymnych,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/brak-okresu-a-swedzenie-pochwy,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/brak-okresu-i-swedzenie-pochwy-uplawy-i-nieprzyjemny-zapach.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.