Dlaczego mam takie bóle głowy za okiem?

Witam, Towarzyszą mi silne bóle głowy (tak jakby za prawym okiem), którym towarzyszy ból oka i lekkie zaburzenie widzenie w tym samym oku. Ponadto od trzech miesięcy mam problemy z drętwieniem rąk i nóg. Stałam się bardzo senna, wypadają mi włosy i bardzo często muszę chodzić do toalety. Badania na poziom magnezu, cukru i hormonów (kiedyś cierpiałam na kliniczną niedoczynność tarczycy) robiłam i wszystko jest w porządku. Czy jest to powód do obaw w kwestii Stwardnienia Rozsianego? Mam jeden przypadek tej choroby w rodzinie.
KOBIETA, 20 LAT 2 miesiące temu

Rozwój intelektualny dziecka autystycznego

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rozwoju intelektualnym dziecka z autyzmem.

Witam! Sytuację należy wyjaśnić. Wskazana konsultacja neurologiczna i odpowiednie badania pracowniane. Ponadto nie należy zapominać o znacznie częściej występujących, szczególnie u ludzi młodych zaburzeniach emocjonalnych z możliwością imitowania objawów każdej choroby o podłożu somatycznym. Sprawy te należy wyjaśnić. Powodzenia W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty