Dlaczego mam takie problemy z żołądkiem?

Witam mam dosyć nietypowy problem. Od miesiąca mam problemy z żołądkiem A konkretnie -wzdety brzuch -od tygodnia nie mogę się wypróżnić -gazy A w czasie ćwiczeń cofa mi się pokarm...odczuwam w gardle jakby mi nie połknęła pokarmu pojawia się to od obiadu do wieczora nwm co mam robić a rodzice mówią że mam skończyć z dietą i zacząć jeść normalnie...śmieją się z tego...co mam robić bardzo proszę o pomoc bo już nie daje rady...to strasznie krępujące.

Jeżeli wypił Pan kawę z cukrem, to poziom cukru na pewno się podniesie. Natomiast po godzinie, czy po dwóch poziom cukru będzie spadał, ponieważ organizm za pomocą insuliny będzie transportował glukozę z krwi do komórek organizmu. Jeżeli poziom cukru rośnie, ale później spada to oznacza, że Pana organizm działa prawidłowo i wszystkie reakcje zachodzą w odpowiedni sposób. Jeżeli poziom cukru cały czas jednak by się zwiększał mogłoby to świadczyć o problemie z insulinoopornością. Zawsze jednak w przypadku wątpliwości warto jest dodatkowo skonsultować się z lekarzem.