Zapytaj lekarza

7 4 2 , 1 2 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego mam te problemy z połykaniem?

Witam od jakiegoś czasu mam problemy z przełykaniem mam wrażenie, że coś zalega mi w przełyku, przez to boje się, że nagle przestane oddychać, co jakiś czas musze brać głębsze wdechy, utrudnia mi to jedzenie. Mam tez chrypkę, a po jedzeniu czuje jakby cofało mi się to co zjadłam, często tez mi się pusto odbija, czasem czuje tez jakby skurcze w przełyku i ból brzucha. Dodam jeszcze, że mam jakby zdrętwiałe i zesztywniałe gardło. Chodzę ciagle zestresowana i smutna trwa to już od kilku miesięcy, mam ochotę płakać, a nie mogę, wymyślam sobie miliony chorób, raka i inne co może mi dolegać czy to nerwica?
KOBIETA, 21 LAT około miesiąca temu

Udrażnianie przełyku metodą endoskopową

Obejrzyj nasz film i dowiedz się, czym jest udrażnianie przełyku metodą endoskopową. Sprawdź, w jakich sytuacjach wykonywany jest ten zabieg. O udrażnianiu przełyku mówi lek. Marcin Radkowski.

Witam! Wskazany kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego lub gabinetem prywatnym. Określą profil osobowości, poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, podatność na sugestię i inne, oraz zaproponują w oparciu o wyniki badań pracownianych odpowiednie postępowanie terapeutyczne. W okresie pandemii prawdopodobnie prościej i szybciej uzyska Pani pomoc poza NFZ. Powodzenia W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy