Dlaczego mam te problemy z połykaniem?

Witam od jakiegoś czasu mam problemy z przełykaniem mam wrażenie, że coś zalega mi w przełyku, przez to boje się, że nagle przestane oddychać, co jakiś czas musze brać głębsze wdechy, utrudnia mi to jedzenie. Mam tez chrypkę, a po jedzeniu czuje jakby cofało mi się to co zjadłam, często tez mi się pusto odbija, czasem czuje tez jakby skurcze w przełyku i ból brzucha. Dodam jeszcze, że mam jakby zdrętwiałe i zesztywniałe gardło. Chodzę ciagle zestresowana i smutna trwa to już od kilku miesięcy, mam ochotę płakać, a nie mogę, wymyślam sobie miliony chorób, raka i inne co może mi dolegać czy to nerwica?

Witam! Wskazany kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego lub gabinetem prywatnym. Określą profil osobowości, poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, podatność na sugestię i inne, oraz zaproponują w oparciu o wyniki badań pracownianych odpowiednie postępowanie terapeutyczne. W okresie pandemii prawdopodobnie prościej i szybciej uzyska Pani pomoc poza NFZ. Powodzenia W. Łuczkowski.