Dlaczego mam te objawy derealizacji?

Dzień dobry, mam zaburzenia lękowe i derealizacje- depersonalizacje: czuje się jak w nierealnym świecie, jakbym nie decydował o tym co robię tylko to oglądał i czuje, że zaraz coś mi się stanie, że zniknę albo świat się skończy, bardzo mi to przeszkadza, mam to 24 h przez jakieś 1,5 msc, cały czas się boję że zwariuje i pójdę do psychiatryka. Biorę asentre 125 mg 1/2 tabletki preato 75 mg i nie pomaga mi to. Jutro mam 2 wizytę w psychologa. Czy grozi mi to że zwariuje? Jak się tego pozbyć, jestem w młodym wieku
MĘŻCZYZNA, 19 LAT 2 miesiące temu

Dzień dobry,

wskazane jest odpowiednie leczenie farmakologiczne (u psychiatry) oraz psychoterapeutyczne (u psychoterapeuty).

W sytuacji kryzysowej warto porozmawiać z kimś bliskim, wspierającym.