Dlaczego mam ten ciągły ból ręki po szczepieniu?

Witam Mam problem z bólem ręki po szczepionce. Silny ból pojawił się już w chwili wstrzyknięcia na początku myślałam ze to chwilowe ale niestety się myliłam. Ból uniemożliw mi spanie na tym boku przez dwa tygodnie. po drugiej dawce było to samo ręka boli do dzis.

Ból ręki w miejscu podania szczepionki jest zdarzającym się objawem poszczepiennym. Można tłumić ten ból paracetamolem do 3 x 1 gram. Lepiej jednak pomęczyć się z bólem ręki niż leżeć później z rurką w tchawicy pod respiratorem w razie zakażenia wirusem choroby Covid19.