Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 1 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego mam to uczucie odcięcia w głowie?

Witam. Miałam dziś takie dziwne uczucie w głowie. Jak by mnie na chwilę przycmilo. Takie chwilowe odcięcie. Ciśnienie dobre. Robilam jakiś czas temu tk głowy wszystko ok. Proszę o poradę z czym te dziwne uczucie może mieć związek? Jakie badania zrobić? Jestem bardzo nerwowa i ostatnio mam wiele problemow. Czy to może być na tle nerwowym? Bardzo boję się że ta sytuacja może poprzedzac udar. Proszę o odpowiedź. Mam 32 lata a moje samopoczucie od jakiegoś czasu to koszmar I proszę o pomoc mam takie wrażenie że pomimo że jak idę spać to mam problem z zasypaniem oraz mam wrażenie że mój mózg nie odbiera sygnału że ciało odpoczywa Pomimo tego że biorę przed spaniem MELATONINA LEKAM 5 mg i tak mam problemy z zaśnięciem Czuję się jak bym żyła w innym świecie Nie mam chęci żyć i czuję jak bym straciła chęć życia Czasami nic mi się nie chce nawet jeść czy pójść pod prysznic Mogłam bym leżeć cały dzień w łóżku Mam uczucie przycmienia w głowie
KOBIETA, 32 LAT 2 miesiące temu

Rozwój intelektualny dziecka autystycznego

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rozwoju intelektualnym dziecka z autyzmem.

Witam! Opisuje Pani zespół objawów, który może odpowiadać zaburzeniom nerwicowym (lękowo-depresyjnym) - powstaje pustka, brak motywu do działania, nie cieszą rzeczy, przynoszące wcześniej radość, czasem dołącza się "jałowe życie", lub brak celu, objawy asteniczne itp. Proponuję kontakt z PZP lub psychiatrą prywatnym. To trzeba leczyć, nie marnować życia. W leczeniu najważniejszą rolę odgrywa psychoterapia z ew. wsparciem lekami p/depresyjnymi i p/lękowymi. Rokowanie jest zazwyczaj bardzo dobre. Powodzenia W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy