Dlaczego mam uczucie ciągłego odrealnienia?

Chciałam się dowiedzieć co to może być uczucie jakby odrealnienia zawiechy i uczucie jakby wszystko się kręciło wokół mnie utrudnia mi to codzienność ciągle płacze boję się być sama najgorzej jak zasypiam uczucie kręcenia się wokół siebie próbuje się zrelaksować ale nie daje nic to nie wiem co robić co to może być ?:(

Szanowna Pani,

Z Pani opisu nie można domniemywać przyczyn Pani samopoczucia i objawów. Sugerowałabym Pani skontaktowanie się z psychiatrą, który po przeprowadzeniu z Panią wywiadu będzie w stanie postawić diagnozę i pokieruje Pani leczeniem albo również wskaże Pani odpowiedniego psychoterapeutę.

Życzę Pani dużo dobrego.