Dlaczego mam zaburzenia świadomości i stany lękowe?

Witam, mam 18 lat i ostatnio zdarzyło mi się, że dostałem nagłego zaburzenia świadomości. Czuję się tak, jakby wokół mnie wszystko było sztuczne, w dodatku mam stany lekowe - gdy mi się zaburzenie świadomości zwiększa od razu tak jak by dochodzi do tego nerwica i mi słabo, kręci mi się w głowie, po czym przestaje i czuję się dobrze, lecz nadal wydaje mi się jakby wszystko było sztuczne, poza tym nie boli mnie głowa ani nic, czuję się dobrze, proszę o poradę.

Witam!
Zaburzenia, o których piszesz mogą być objawem nerwicy. Towarzyszący im lęk może świadczyć o rozwoju zaburzeń lękowych. Zachęcam Cię do skonsultowania się z psychologiem lub lekarzem psychiatrą. Dzięki takiej konsultacji będziesz mógł dowiedzieć się, co jest przyczyną takiego stanu oraz w jaki sposób możesz wpłynąć na poprawę samopoczucia.
Pozdrawiam