Dlaczego mam zawroty głowy i odczuwam ciągły brak energii?

Witam, Stan, który obecnie mi doskwiera rozpoczął się jakieś pół roku temu. Zaczęło się od zawrotów głowy i ciąglego braku energii. Udałam się do lekarza rodzinnego, skierowano mnie na podstawowe badania krew itp nic konkretnego z badań nie wyszło. Do tego narzeczony skarży się, że cięzko się ze mną rozmawia. Zapominam słów, nie moge się wysłowić, "zawieszam się czasami". Mniej więcej od listopada ubiegłego roku zaczęłam mieć szumy w uszach. poza tym czasem, gdy się mam dość silnie stresującą sytuację to gdy ona juz minie odczuwam bóle tzn. kłucie za mostkiem. Na poczatku tego roku miałam zapalenie spojówek i problemy z zatokami, podczas tego nigdy nie miałam gorączki. Ostatnio jednak zaczełam dczuwać w nocy bóle, kłucie i pieczenie w lewej częsci klatki piersiowej. Ból był tak silny, że mogłam spać na lewej stronie. Rankiem sytuacja się delikatnie poprawiła, ale wieczorem było jeszcze gorzej. Kłucie zaczęło jakby promieniować od lewej pachwiny przez lewa pierś i odczuwałam tak, ajkby ktoś mi od środka podpalał zapalniczką klatkę piersiową. Na pomocy doraźnej skierowali mnie na SOR do szpitala. W szpitalu zbadali mi ciśnienie, które wyszło wysokie, potem zrobili ekg, gorączka 38 stopni. Podano mi dożylnie ketonal i paracetamol i zrobion badania krwi. Z krwi nic nie wyszło ekg w porządku, chociaż wyszło cytuję "troszkę nerwowe". Gorączka spadła. Jestem 3 dni po wizycie w szpitalu, mam ciągle bóle głowy i kłucie w klatce piersiowej nie ustaje. Dodatkowo czuję niesamowite otępienie i brak siły. Drętwieja mi górne kończyny. Czasem kręci mi się w głowie i mam wrażenie, że za chwilę zemdleje. Jeszcze należy wspomnieć, że od jakiegoś czasu ma problemy nie tylko z wysłowieniem się, ale również czytając coś wiem co czytam, ale inaczej wymawiam np. jest napisane "książkowo" a ja czytam książka. Strasznie się boję, czego moga to być objawy. Czasem mam problemy rownież z zaparciami, a spożywanie większej ilości błonnika działa na mnie jeszcze gorzej. I mam problemy z bezsennością. Bardzo proszę o pomoc. Kobieta, 30 lat

Wskazana konsultacja neurologiczna, wykluczenie afazji, ew. badania neuroobrazowe np. KT głowy lub MR, wykluczenie boreliozy. Jeśli neurolog wykluczy patologię, obserwacja w kierunku zaburzeń nerwicowych/lękowych. Pozdrawiam