Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 5 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego miałem taki atak?

Witam, półtora roku temu doznałem dziwnych objawów. Wieczorem po powrocie z pracy przeszedł mnie prąd od dołu do głowy. Myślałem że mam zawał serce zaczęło mi szybko nic doznałem dreszczy. Nieco później było jeszcze gorzej atak się powtórzył ale zaczęło mnie palić coś w głowie i nie spałem tydzień. Od tamtego czasu mam problem z pamięcią , obniżone libido, szum w prawym uchu, oraz płytki sen. Po konsultacji z lekarzem zrobiłem rezonans magnetyczny głowy. Struktury mózgowia nienaruszone. Wyszła mi dyskopatia w odcinku szyjnym. Czy kręgosłup może mieć wpływ na mój mózg ?
MĘŻCZYZNA, 31 LAT 7 miesięcy temu

Czy autyzm jest wyleczalny?

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, czy autyzm jest wyleczalny.

Witam! Obraz dolegliwości, który Pan nakreślił, przy prawidłowych wynikach, może sugerować podłoże emocjonalne (czynnościowe), jednak bez sprawdzenia wszystkich okoliczności, łącznie z badaniem fizykalnym, analizą posiadanej dokumentacji, to jest tylko sugestia. Dyskopatie odcinka szyjnego kręgosłupa wpływają raczej na obwód, a nie na centralny układ nerwowy. Proponuję skontaktować się z Poradnią Zdrowia Psychicznego lub gabinetem prywatnym - porobią swoje badania i wspólnie określicie potrzebę i rodzaj leczenia. Powodzenia W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy