Jakie wykonać badania przy bólach głowy promieniujących do uszu, oczu i czoła?

Dzień Dobry,mam podejrzenie dyskopatii kręgosłupa szyjnego.Mam dużo objawów-straszne bóle głowy, promieniujące do oczu,czoła, teraz także do uszu.Chodzę do fizjoterapeuty na masaże lecz ostatnio się pogorszylo.Czasem promieniuje mi do rąk a teraz mam także uczucie jakby szyja była ciasniejsza i mnie przyduszało.Jakie badania najlepiej w tym przypadku wykonać?MR szyi czy kręgosłupa szyjnego?MR mózgowia czy głowy? a może starczy tomografia, wiadomo chodzi o koszty ale aby było dobrze zdiagnozowane

MRI odcinka szyjnego kręgosłupa, ponieważ dokładniej niż TK pokazuje co dzieje się w kanale kręgowym. Poprosić o zobrazować górnej części kręgosłupa C1-C3.
Pozdrawiam serdecznie,
Dr n med Łukasz Kmieciak