Dlaczego mimo treningów dalej nie chudnę?

Mam 52 lata, 164 cm wzrostu i ważę 93 kg, treningi na siłowni przez 2 lata z trenerem osobistym, nie schudłam, dietetyk i dieta 1700 nic nie schudłam, w pracy nie siedzę za biurkiem, są dni że nawet ciężko pracuję, nie mam już siły, testy alergologiczne wykazały lekką nietolerancję jajek, mleka, nie wiem co dalej....

Ewa Zawidzka Dietetyk, Wrocław

Witam serdecznie,
Ciężko coś powiedzieć bez większej ilości danych, szczególnie zapotrzebowania kalorycznego, wyników badań, stanu zdrowia. Być może te 1700 kcal to za mało jak na Pani tryb życia. Warto też zrobić badania hormonów oraz ewentualnie krzywą cukrową i insulinową.
Pozdrawiam
Ewa Zawidzka