Dlaczego mój chlopak przedwcześnie kończy?

Spotykam się z chłopakiem od 2 miesięcy. Próbujemy współżyć ze sobą, ale niestety nam to nie wychodzi, bo on po kilku minutach ma wytrysk. Zauważyłam, że jego członek jest nie do końca twardy i nawet trochę krzywy. Ostatnio też poleciała krew. Co jest tego przyczyną? W jaki sposób mogę pomóc mojemu chłopakowi, aby było nam dobrze?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!
Opisany problem może sugerować przedwczesny wytrysk, niepełną erekcję, a także bliżej nieokreślone krwawienie. Asymetria członka jest rzeczą fizjologiczną, oczywiście w takim stopniu w którym możliwe jest komfortowe współżycie.
Przedwczesny wytrysk jak i niepełna erekcja może wynikać ze wycieńczenia jeśli poza normalną aktywnością aktywnością seksualną partner uprawia masturbację. Wówczas erekcja na drodze przekroczenia fizjologicznych możliwości może nie być pełna. Przedwczesny wytrysk może być spowodowany częstą masturbacją jak również może mieć podłoże natury psychologicznej.
Niestety problem krwawienia opisała Pani niezbyt dokładnie. Jeśli krew znajdowała się w ejakulacie partnera to wskazana jest konsultacja urologiczna, z uwagi na ewentualną możliwość zapalenia prostaty jako przyczyny. Jeśli krwawienie pojawiło się w drogach rodnych to konieczna jest konsultacja ginekologiczna, przyczyn takiego krwawienia jest wiele, najczęściej jest spowodowane zmianami organicznymi np nadżerką lub stanami zapalnymi.
Redakcja abcZdrowie.pl