Dlaczego mój stan się pogorszył i leczenie depresji oraz zaburzeń urojeniowych nie przynosi skutku?

Czesc na wstepie to choruje na depresje oraz na zaburzenia urojeniowe od jakis trzech dni co wieczor mam wrazenie ze ktos mnie obserwuje i mam lęki wewnetrzne czasem zdarza sie glosy na schizofrenie nie choruje pol roku bylo wszystko dobrze tylko teraz wszystko sie pogorszylo nie wiem dla czego leki biore legorarnie (rispolept i ketrel) z czego wynika to pogorszenie mam straszny natlok mysli i boje sie

Szanowny Panie.
Przebieg Pana choroby może być bardzo zróżnicowany. Różne są powody zaostrzenia. Proszę udać się na pilną wizytę do swojego lekarza psychiatry i przedstawić mu swoje dolegliwości - wtedy będzie mógł podjąć decyzję jak Panu najlepiej pomóc.