Dlaczego odczuwam skutki uboczne po punkcji zatok?

Miałem punkcje zatok i płukanie. Lekarz zapisał mi Eurespal 80mg 2Xdzienne . Czuję się po nim bardzo żle tzn. mam kołatanie serca i bardzo zmienne ciśnienie w ciągu dnia.Nadmieniałem lekarzowi że jestem po trzech ablacjach . Wizytę mam dopiero za tydzień. Proszę o poradę.

Odstaw szybko ten eurespal! on jest przeciwskazany do stosowania przy chorobach serca i przy wielu lekach na sercowych. Przeczytaj ulotkę tego leku sam i pokaż ją temu niedouczonemu lekarzowi, który chciał Cie zabić. I zapytaj go, dla czego???