Dlaczego partner nie ma orgazmu?

Mój partner nie ma orgazmu,kochamy się długo,namiętnie,jest cudownie ale....1. Długo sam masturbował się 2. Jest po nieudanym krótkim małżeństwie gdzie była już żona BARDZO Go krytykowala(blokada psychiczna) 3. Jest NIBY BARDZO „Kosciolkowy”,ale ogląda filmiki w necie masturbujące się a gdy CHCIAŁAM pomoc na wszelakie sposoby(M.on.wytrysk na Mnie)nie chciał bo....On Mnie szanuje ,nie chce abym była „zbrukana”...generalnie jestem już BEZSILNA.Dodam ze sytuacje,okoliczności są komfortowe

Witam serdecznie. Myślę, że intuicja dobrze Pani podpowiada i rzeczywiście czynniki, o których Pani wspomniała w bardzo silny sposób rzutują na funkcjonowanie seksualne partnera. Każdy z nich mógł mieć swój udział w powstaniu zaburzenia. Niestety obawiam się, że w przypadku Pani partnera problem będzie dość trudny do rozwiązania i konieczne będzie podjęcie terapii seksuologicznej. Uwarunkowania, o których Pani mówi są silne i względnie trwałe, dlatego potrzeba czasu, by móc je "rozbroić". Proszę jednak być dobrej myśli - kompetentny seksuolog będzie wiedział, co robić, bo Państwo mogli odzyskać radość z seksu. Pozdrawiam!

http://www.slomka.org/