Dlaczego po odstawieniu Paroksetyny partner jest agresywny?

Witam, Moj chlopak, przez ostatnie 6 miesiecy bral paroksetyne. Nie mial zadnych problemow psychicznych lecz bardziej problem urologiczny. Przepisal mu to lekarz urolog nie psychiatra. Teraz jest w trakcie odstawienia tego leku. Przez tydzien bral po pol tabletki, potem ani jednej (bez tabletki jest 6 dni). Problem polega na tym, ze kiedys byl uczuciowy, kochajacy, serdeczny, opiekunczy. Teraz przezywam pieklo, nie ma uczuc, wszystko ma w swoim powazaniu, uwaza ze go mecze, jest totalnie inny, agresywny, wybuchowy, egoistyczny do szpiku kosci. Nie zalezy mu na utrzymaniu zwiazku. Czy ten objaw jest normalny? Czy ten stan utrzyma sie na zawsze ? Czy tylko na jakis czas i wroca mu uczucia i emocje ? Co mam zrobic zeby ten zwiazek nie poszedl na straty?. Jestem bezsilna.. Prosze o pomoc.

Odstawienie parkosetyny może m.in powodować niepokój, rozdrażnienie, napięcie psychiczne.
Ale chyba albo lekarz, albo chłopak Pani co pokręcciliście , paroksytnę stosuje się wyłącznie ba zaburzenia psychiczne a nie na problemy urologiczne.
Pozdrawiam