Dlaczego w ten sposób postrzegam swoje oczy?

Witam mam pytanie odnosnie mojego spostrzegania ciala a dokladnie moich oczu kiedy patrze w lustro czuje sie jakby moje oczy byly czyms obcym ze sa wsadzone dwie kulki i strasznie mnie to przeraza wtedy dochodzi atak paniki i mdlosci mam ochote sie ich pozbyc w lustrze caly czas je dotykam przesuwam niewiem co mam robic bo wiem ze to glupie ale te mysli sa silniejsze bardzo prosze powiedziec co mi jest :(

Dziękuję Panu, że skorzystał Pan z ABC Zdrowie,

wytworzył Pan w swoim wizerunku pewien nawyk, krytykujący jedną z części Pana twarzy. Proponuję zgłosić się do psychologa, z którym omówi Pan tę kwestię. Psycholog to człowiek przygotowany naukowo do pomocy innym ludzi i na pewno potrafi wspólnie z Panem rozwiązać Pana problem. Oczy są bardzo ważną częścią naszego organizmu i tak naprawdę bez nich nie można funkcjonować więc proszę w żaden sposób ich nie niszczyć a głównie nie skupiać się na tym elemencie twarzy. One służą do postrzegania świata i elementów z tym światem związanych, wszystkie inne procesy przebiegają w mózgu ale problem wynikający z nie akceptacji oczu. Życzę powodzenia.