Dlaczego nie mam przyjaciół i nie mogę opanować swoich myśli?

Mam prawie 20 lat. Coś się ze mną stało odkąd wyjechałem za granicę. Pierwszy rok był okej ale potem się zaczeło się wszystko psuć. Nie mam przyjaciół i wgl. Moje objawy to że bolą mnie oczy nie panuje nad myslami gadam niekiedy do siebie już niemoge tak dalej nie umiem sie skupic na niczym ...

Witam Pana
Nie wspomina Pan nic o tym, jaki tryb życia
Pan prowadzi. Czy przeżywa lub przeżywał
Pan jakieś stresujące sytuacje?
Problemy, które Pan opisuje najczęściej
spowodowane są brakiem snu, stresem,
przemęczeniem, depresją lub zażywaniem
substancji psychoaktywnych.
W takim przypadku najlepszym sposobem dotarcia
do przyczyny i znalezienia właściwego rozwiązania
problemu jest terapia psychologiczna
Jeżeli żadne z powyższych u Pana nie występują,
to należy koniecznie skonsultować
problem z neurologiem.
Gdyby chciał Pan ze mną porozmawiać
o problemie, to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Dzień Dobry Panu,

Proszę rozważyć rozmowę i ewentualną pracę z psychologiem, żeby mógł Pan dotrzeć do przyczyny Pana objawów (może Pan również online, na Skype).

Namawiam Pana bardzo do rozejrzenia się wokół siebie, żeby miał Pan chociaż
jedną przyjazną relację - z pewnością taka znajomość się pojawi - trzeba jedynie wyrazić swoją wewnętrzną gotowość... nie zapominając o serdecznym sposobie bycia.

Obecność Przyjaciela jest bardzo potrzebna, nadaje życiu radość i sens, tym bardziej w obcym kraju.

Jeśli miałby Pan życzenie porozmawiać o tym ze mną, to zapraszam serdecznie do kontaktu,

Zyczę Panu tylko wartościowych przyjaźni,
Irena Mielnik-Madej