Dlaczego waga nadal rośnie?

Witam. Mam 25 lat i ważę około 90 kg. 3 lata temu zeszłam do wagi 66 kg, niestety po pół roku waga wzrosła z nadwyżką. Zaczęłam brać glucophage 500. Mam PCOS i insulinooporność. Biorę również Novynette. Teraz kiedy próbuję zejść z wagi jest tragedia. Ćwiczę 4/5 razy w tygodniu Chodakowską, rowerek stacjonarny. Dieta jest trzymana. Niestety waga ani drgnie. Kiedy po raz pierwszy 3 lata temu waga spadła 15 g dzięki dietetykowi. Później po efekcie jojo poszłam do innego dietetyka, który mnie wyśmiał, że niemożliwe jest to, że przy trzymaniu diety na miesiąc chudnę tylko 2 kg. Co mam robić?:( Tracę nadzieję :( Lekarz rodzinny mówi sauna basen będzie dobrze.... Nikt nie wierzy, że trzymam dietę, ćwiczę i nie mogę schudnąć... a waga jeszcze rośnie! Co robić???? :( Gdzie szukać pomocy.

Dzień dobry,
Doskonale rozumiem Pani sytuację. Wiele osób, z którymi pracuję ma duże problemy z redukcją masy ciała przy insulinooporności i zaburzeniach hormonalnych.
Niestety nie jest możliwe rozwiązanie Pani problemu bez poznania dokładnie dolegliwości. Jeżeli sądzi Pani, że przestrzega zaleceń diety i nadal nie chudnie, oznacza to, że nie została ona dopasowana do Pani potrzeb.
Mogę zaproponować wstępną, darmową konsultację w poradni lub przez Skype, żeby znaleźć ewentualne przyczyny Pani zmagań, a następnie zdecydować co dalej.
Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia,
Marek Aleksander Przondo
http://dietetyczny.guru/