Hiperprolaktynemia i problemy z utrzymaniem wagi

Jestem kobietą mam 40 lat, choruję na hiperprolaktynemię,(biorę leki) mam problemy z utrzymaniem wagi, chciałabym schudnąć ok 4 kg, niestety waga nawet nie drgnie jeśli spadnie to 0,5 kg i wraca, stosuję dietę 1600 kalorii (5 posiłków dziennie) i ćwiczę 3-4 razy w tygodniu ok 45 min (bieganie, orbitrek)

Witam,
przy hiperprolaktynemii odchudzanie może być trudniejsze, ale jest możliwe. Radzę udać się do dietetyka, który dobierze dla Pani odpowiednio zbilansowany program dietetyczny, bo ten który teraz Pani stosuje prawdopodobnie nie jest prawidłowy.