Dlaczego wtedy występuje ból?

Więc tak. Mam pewien problem. Gdy jestem z chłopakiem blisko tzn. pieszczoty itd. i gdy on np. zaczyna robić co nieco w moich miejscach intymnych to zaczyna boleć mnie brzuch (tak w okolicach pępka nad i pod pępkiem). Co to może być? Jestem wtedy rozluźniona.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Trudno jest wskazać jednoznaczną przyczynę.
Prawdopodobnie przyczyną mogą być niekontrolowane skurcze mięśniowe.

Proponuję spróbować różnych metod relaksacyjnych, które mogą złagodzić ból podczas napięcia seksualnego.

Redakcja abcZdrowie.pl