Dlaczego z miesiąca na miesiąc tak bardzo tyję?

WITAM, mam 25 lat, od okolo 4 miesiecy bardzo tyje w sumie juz ponad 8 kg, czuje sie z tym zle, jem malo, nie pale,alkochol ograniczony i slodycze, a z dnia na dzien jest coraz gorzej ,ciaza tez nie, prosze o porade noe wiem czy udac sie do lekarza rodzinnego na badanie krwi:/

Ewa Zawidzka Dietetyk, Wrocław

Witam serdecznie,
Ciężko jest coś odpowiedzieć bez dokładnej analizy jadłospisu i stylu życia. Radziłabym udać się do lekarza i zrobić badania.
Pozdrawiam
Ewa Zawidzka