Jaką dietę powinna stosować 20-latka?

Czy codzienne jedzenie musli z 400 kcal (orzechowe) sprawi, że przytyje? Dodam, że nie wliczam w bilans tych kalorii. Czy to ok? sama nie wiem. Muszę szybko spalić tłuszcz.. Narazie jem te musli tylko trzy dni w tygodniu a chciałabym więcej. Mogę? Czy od tych tłuszczy przytyje lub spowolnie odchudzanie? Skład musli: Garść nerkowców 1 i 1/2 łyżki nasion słonecznika, pestek dyni Łyżeczka rodzynek i orzechów włoskich 1/2 łyżeczki siemienia lnianego i sezamu Czy będę tyć lub przestane chudnąc? Pomocy

Ewa Zawidzka Dietetyk, Wrocław

Witam serdecznie,

Mam zdecydowanie za mało informacje, żeby odpowiedzieć na to pytanie. Nie wiem jak wygląda Pani jadłospis, plan dnia, styl życia, stan zdrowia. Musli przygotowane samodzielnie ze zdrowych składników może być bardzo korzystne dla organizmu, wszystko jednak zależy od tego jak zbilansowane są pozostałe posiłki.

Pozdrawiam
Ewa Zawidzka