Co zastosować na osłabione i wypadające włosy?

Witam! Kobieta lat 27 160cm wzrostu. 55kg wagi. Uprawiam sport i zdrowo sie odzywiam nie mam chorej tarczycy a mimo to wlosy mam cienkie suche i wypadajace.. Dodatkowo robia mi sie powoli zakola a raczej placki na przedniej stronie glowy. Co zrobic aby wlosy nabraly zycia? Pozdrawiam!

Raczej się Pani zdrowo nie odżywia przy takich problemach z włosami bez chorób tarczycy. Radzę skonsultować sposób żywienia u dobrego dietetyka, a póki co merz specjal przez co najmniej 3 mies + codziennie garść orzechów lub pestek dyni lub słonecznika i 2 łyżki oleju lnianego do potraw w ciągu dnia. Pozdrawiam