Dlaczego zmagam się z niespokojnym snem?

Witam. Od tygodnia borykam się z bardzo niespokojnym snem. Nad ranem mam ponure myśli. Zdarzają się wahania nastrojów. Wszystko zaczęło się od tego że przywiozłem koleżankę do znajomej. Powiedziała że ma wujka który walczy z chorobą i jest dużo gorzej niż było. W życiu jej takiej smutnej nie widziałem ani nie słyszałem....

Dzień dobry, rozumiem, że Pana bezsenność wynika z zamartwiania się o problemy koleżanki? Warto spróbować odwrócić od tego uwagę . Niestety w życiu miewamy takie momenty, że walczymy z chorobami, czasami tracili bliskie osoby. Takie doświadczenia są trudne, jednak pozwalają nam również wyciągać dużo wniosków. Smutek koleżanki jest naturalny, świadczy o jej przywiązaniu do tej osoby. Jeżeli ma Pan siłę, warto ją wspierać, czasami proponować jakieś aktywności które będą dla niej odskocznią. Zarówno pomoże to jej, jak i Panu. Niestety wiele rzeczy które się dzieją musimy akceptować , nie pozostaje nam nic innego.
Pozdrawiam A. Pacia