Długotrwała biegunka - do jakiego lekarza powinnam się udać?

Witam. Od miesiąca zmagam się z problemem rozwolnienia. Zaczęło się gdy zjadłam niedosmażone mięso z patelni a później owsiankę na mleku kokosowym. Po tygodniu rozwolnienia trafiłam do lekarza co stwierdził zatrucie i odwodnienie i przepisał leki. Leki zadziałały do czasu, gdy nie zjadłam kopytek z boczkiem. Wtedy rozwolnienie zaczęło się na nowo. Twierdząc ze nie mogę jeść tłustego, po jedzeniu normalnych, lekkostrawnych posiłków rozwolnienie minęło. Aż do teraz kiedy nie zjadłam spaghetti, zaczął się ból brzucha i rozwolnienie. I znowu jedzenie lekkostrawnych posiłków i dosłownie jeden dzień spokoju. Dziś zaczęło się znowu, tyle ze mam bóle w podbrzuszu a jest to związane z terminem zbliżającej się miesiączki. Do jakiego lekarza mam się udać w celu diagnozy, gdyż mój lekarz rodzinny bagatelizuje sprawę. Pozdrawiam.

Dzień dobry,
proszę udać się zatem do innego lekarza podstawowej opieki zdrowotnej i wykonać podstawowe badania hematologiczne i kału.

Życzę wszystkiego dobrego i pozdrawiam serdecznie,
mgr Agata Przytuła
http://agataprzytula.pl/