Do jakiego lekarza zgłosić się w celu aplikowania wszywki alkoholowej?

witam...mam problem z alkocholem..wiem,ze nie poradze juz sobie sama i chciałabym sie zaszyć..prosze mi powiedziec do jakiego lekarza mam sie zgłosic?

Witam,

najlepiej jakby zgłosiła się do Poradni Leczenia Uzależnień, tam znajdzie Pani wszystkich specjalistów - lekarza, psychologa, terapeutów, którzy pomogą Pani poradzić sobie z uzależnieniem.

Pozdrawiam
Ewa Czernik