Do kogo się zwrócić z uczuciem palenia w środku?

Witam, gdy jest mi gorąco to się nie pocę tylko mam uczucie palenia się w środku. Mam problemy z układem nerwowym, z nerwicą. Do kogo powinienem się zwrócić? Mam także osłabiony układ odpornościowy, wystarczy że jest mi zimno przez dwie minuty a już mnie łapie przeziebienie. Najczęściej wtedy występują te fale gorąca, które ciężko jest znieść..

Witam,
wskazana jest konsultacja internistyczna - endokrynologiczna, wskazane jest badanie tarczycy. Jeśli chodzi o leczenie zaburzeń lękowych wskazana jest psychoterapia poznawczo - behawioralna.
Pozdrawiam serdecznie