Sposoby na rzucenie palenia

witam aktualnie mam zapalenie oskrzeli do tego nalogowo pale papierosy,prosze o porade jak to swinstwo rzucic bo brakuje mi chyba dobrej rady

Trzeba chcieć, to najważniejsze. Można stosować nikotynę w tabletkach, plastrach, gumach itp. Zamiast nikotyny można próbować zastosować preparat Tabex lub Desmoksan ( to to samo ). W przypadku braku powodzenia można zastosować leki ułatwiające rzucenie palenia. Niestety są one na receptę, także trzeba iść do lekarza. Preparaty te wpływają na układ nerwowy tak, że łatwiej jest znieść okres abstynencji. Leki te są dość drogie, ale stosuje się je tylko przez pewien czas i napewno szybko ta terapia się zwróci jeśli nie trzeba będzie wyrzucać kasy na papierosy. Na ostatek rada najważniejsza. Jeśli chce się rzucić palenie to trzeba próbować rzucić. Średnio udaje się niestety dopiero za 8 razem. Udaje się jednak, a korzyści są ogromne. Powodzenia.