Jak rzucić palenie bez konsekwencji dla organizmu?

Witam Chcialabym rzucić palenie poraz chyba 10 bardzo pomagają mi tabletki tabex Biorąc je nie odczuwam potdzebny zapalenia papierosa tak przez tydzień nie jem tak dużo tabletek jak pisze w schemacie Bonnie potrzebuje wypalam 4 papierosy dziennie więc nie czuje takie potrzeby by zażywać je częściej i więcej niż 2 na dobę Ostatnio rzuciłam palenie miesiąc temu ale od tygodnia przez własną głupotę znów zapaliłam i tak się zaczęło palę tydz cztery dziennie i nie mogę sobie poradzić moje pytanie brzmi czy mogę znów zacząć zażywać tabex pytam bo próbuje z tymi tabletkami już oko 10 raz boje się że mi zaszkodzą wkoncu te tabletki chciałabym poraz ostatni spróbować napewno nie słyszę się już na papierosa i dam radę tylko czy ona mi nie zaszkodzą skoro tyle razy je zarzywalam na przemian z paleniem ?

Witam Panią,
Gratuluję Pani serdecznie, że chce się Pani uporać z nałogiem nikotynowym. Brawo! Proszę zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu i zrobić sobie badania wątrobowe i krwi. Podoba mi się, że mimo iż kilkakrotnie zrywała Pani z nałogiem chce Pani podjąć jeszcze jedną próbę. Proszę przeanalizować: Dlaczego wracała Pani do nałogu? Co to Pani dawało? Jakie miała Pani z tego korzyści? Warto te korzyści wyeliminować i decyzje o rzuceniu palenia utwierdzić w swojej głowie i ciele. Można też w aptece kupić preparat ziołowy Kudzu, który pozwoli wyeliminować powtarzanie czynności tj. zapalanie kolejnego papierosa.
Pozdrawiam serdecznie, Alicja M. Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl