Dobre wyniki badań nasienia a lek Profertil

Czy mogę brać lek profertil mimo że wyniki nasienia mam dobre czy używanie tego leku poprawi jeszcze bardziej jakość nasienia

Lek. Krzysztof Szmyt

Szanowny panie, suplement diety Profertil nie jest lekiem, a środkiem dietetycznym specjalnego przeznaczenia medycznego dla mężczyzn z zaburzeniami płodności, pragnących mieć dzieci. Jeśli nie stwierdzono nieprawidłowości nie ma potrzeby stosowania. Pozdrawiam.