Dokuczanie młodszemu bratu przez 12-latka

moja siostra ma 2 synkow wieku 12 lat i 11.starszy syn mojej siostry ciagle dokucza i naśmiewa się z młodszego brata i ciagle się kluca bo starszy go zaczepia w domu w szkole i wszędzie .nawet przby i rozmowy nic nie daja ze starszym synem mojej siostry.niewiemy czemu tak jest ,i to jest dziwne bo wszyscy traktują chlopakow tak samo żeby nikt niebyl poszkodowany?prosze poradzić cos na to.nigdy niespotkalam tak dziwnej sytuacji żeby brat robił takie przykrości bratu.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecałbym ewentualna wizyte u psychologa dziecięcego celem ocenie problemu i poszukania rozwiązania. Pozdrawiam