Duszności i problemy z oddychaniem

Witam,moje dusznosci i problemy z oddychaniem dalej sie utrzymuja.wyjechalam na wies wczoraj wrocilam....od rana nie mialam problemow z oddychaniem....wieczorem znow sie nasiliy.czuje jakby mi ktos nadmuchał płuca....taki ciezar.....co to oznacza? mam czasami twarda przepone

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być związane z zaburzeniami układu oddechowego. Nie można wykluczyć kardiologicznego czy psychogennego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.