Duszności, kaszel, ciągłe zmęczenie i ucisk w klatce a RTG płuc
Witam, Od jakiegoś czasu mam straszne duszności i kaszel wydobywający się z oskrzeli, do tego dochodzi ciągłe zmęczenie, ucisk w klatce . Byłam u lekarza i dostałam skierowanie do poradni alergologicznej , do pulmonologa i badanie rtg płuc.( Badanie rtg w linku) . Proszę o szybką odpowiedź, z góry dziękuje ! http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/yx09cGm7lfWuzKAwgYDn2bZd9mzVTJ

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Na podanym zdjęciu RTG nie widzę nieprawidłowości, jednak jakość zdjęcia pozostawi awiele do życzenia, a ponadto nie są uwidocznione całe płuca. Na pewno więcej mógłbym powiedzieć po przeprowadzeniu badania.