Duża ilość krostek i szorstkich miejsc na kończynach

Mam duży problem ze skórą, a mianowicie na kolanach, łokciach i łydkach mam pełno kropeczek, szorstkich, od zawsze od dziecka, odkąd pamiętam, wyglądają jak małe krostki, pryszczyki z tym, że jest ich tak dużo, że wygląda to po prostu tragicznie, w zależności od temperatury robią się albo fioletowe albo czerwone? czy ktokolwiek może mi powiedzieć co to jest i czy da się to jakoś usunąć?

Prawdopodobnie jest rogowacenie przymieszkowe. Zalecamy maści z mocznikiem i peelingi. W ostateczności retinoidy doustnie.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska