Duży brzuch: jak się go pozbyć?

Witam. Mam 20 lat 185 cm i 78 kg. 2/3 razy w tygodniu intensywnie biegam grając w piłkę nożną. Staram się codziennie ćwiczyć na siłowni (30-60 minut). Jednak to za wiele mi nie pomaga w schudnięciu i zmniejszeniu brzucha, ponieważ aktualna waga raczej mi się utrzymuje, albo niewiele zmiejsza. Mój problem polega na tym, że mam spory brzuch i zwracam się do Państwa z pytaniem i prośbą, co mogę zrobić, żeby zmniejszyć brzuch i schudnąć, abym ważył 75 kg albo mniej. Może jakaś dieta bądź porady? Proszę o odpowiedź. Z góry bardzo dziękuję.
20 LAT ponad rok temu

Witam,

Sama aktywność fizyczna czasami nie wystarcza, aby ciało było szczupłe. Powinieneś dodać do tego zdrowy sposób odżywiania, dzięki któremu zbędne kilogramy i tkanka tłuszczowa w okolicach brzucha powinna ulec redukcji. Zacznij od lektury http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki i zastosuj się do jej zaleceń. Pamiętaj jednak, aby nie rezygnować z ćwiczeń.

Pozdrawiam.