Jak schudnąć w 3 miesiące?

Cześć, mam 15 lat ( jestem chłopakiem) ważę 95 kg , mierzę 186 cm. Bardzo lubię grac w piłkę nożną, ok. 3 razy w tygodniu od godz. 16 do 18 lub 19, na 60 m mam czas 8,80 s. Nie stosowałem wcześniej żadnej diety. Lubie bardzo słodycze, jem dość często lody. Bardzo często podjadam. W jednym dniu spróbowałem nie zjeść nic słodkiego, udało się, ale na drugi już nie. Nie wiem dlaczego, ale zawsze po objedzie muszę jeszcze coś zjeść np. jogurt lub jakiegoś wafelka/batona. Proszę o pomoc, mam dość problemów z kupowaniem długich spodni, grubych ud i męskich "cycków". Bardzo proszę o pomoc!
15 LAT ponad rok temu

Witam,

Przede wszystkim powinieneś zapoznać się ze zdrowymi nawykami żywieniowymi i zacząć się do nich stosować http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki-piramida-zdrowego-zywienia
Pomogą ci one w utracie zbędnych kilogramów. Jednak pamiętaj, żeby nie stosować w Twoim wieku diet redukcyjnych, które źle wpłyną na Twój rozwój i zwolnią tempo metabolizmu.

Jeśli chodzi o ćwiczenia, oprócz piłki nożnej powinieneś ćwiczyć określone partie ciała, czyli np. klatkę piersiową i uda. Przykładowe ćwiczenia znajdziesz na stronie www.abccwiczenia.pl jak również możesz zacząć chodzić na siłownię, gdzie aktywność siłowa ukształtuje Twoją sylwetkę i przyspieszy utratę tkanki tłuszczowej.

Pozdrawiam.