Jak szybko schudnąć i bez efektu jojo?

Mam 15 lat, 164 cm i 84 kg, często uprawiam sport, 7 godzin wf w tygodniu. Bardzo lubię grać w piłkę nożną, koszykówkę oraz chodzić na spacery, tylko nie raz nie mam czasu [bo mama nie pozwala] lub grać samemu tak głupio. Od wczoraj nabrałam chęci by schudnąć. Wczoraj zjadłam : + śniadanie : jabłko + obiad : ryż , jogurt, jabłko Dziś : + śniadanie: 2 skibki chleba ziarnistego, jogurt + obiad : ryż, bułkę. Jaka dieta by była dla mnie najlepsza? Słyszałam te posiłki 4-5, ale jak próbowałam tak, to tylko zmieściłam 3 posiłki. Moją wadą jest to, że się obżeram nieraz, a na drugi dzień mogę nic nie jeść . HELP. Czy stosowanie aqua slim jest dobre?
15 LAT ponad rok temu

Odchudzanie w Twoim wieku jest niekorzystne, ze względu na ryzyko powstawania niedoborów a także opóźnienie w rozwoju organizmu. Powinnaś raczej zacząć od zdrowych nawyków żywieniowych. Wszelkie suplementy nie są polecane ze względu na ich nieudowodnione działanie. Uprawiasz bardzo dużo sportu, co jest korzystne zarówno dla Twojej sylwetki jak i zdrowia i samopoczucia.

Zaczęłaś odchudzanie bez przygotowania merytorycznego. Powinnaś zapoznać się ze zdrowymi nawykami żywieniowymi i do nich się stosować. Jadłospis, który podałaś jest nieprawidłowy i bardzo niedoborowy. Polecam zapoznanie się z http://portal.abczdrowie.pl/zdrowe-i-smaczne-przekaski, http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki-piramida-zdrowego-zywienia.

Pozdrawiam.