Dyskomfort w lewym podżebrzu i ból pleców
od okolo 4,5miesiace odczuwam dyskomfort w lewym podzebrzu. od okolo 3 tygodni odczuwam bol plecow zaraz po wstaniu z lozka( kiedy leze plecy nie bola). wykonalem szereg badan krwi i moczu. wszystkie proby watrobowe sa w normie, bilurbina rowniez, enzymy trzustkowe lipaza i amylaza w normie. elastaza z kalu 740. czyli w normie. usg zrobione dwukrotnie nic nie pokazalo wedlug lekarza. stolec oddaje regularnie kazdego ranka. stolec nie jest luzny ale widac troszke tluszczu na powierzni wody,

MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
79 poziom zaufania
Trudno postawić przybliżoną diagnozę, wszystkie najpotrzebniejsze badania nie wykazują nieprawidłowości. Może warto wykonać jeszcze RTG klatki piersiowej,w tym celu proponuję skonsultować się ze swoim lekarzem rodzinnym.